Beauty Days

19 maja odbyła się wycieczka uczniów z kierunków: technik przemysłu mody, technik usług fryzjerskich i technik organizacji reklamy na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne „Beauty Days” w Nadarzynie organizowane przez Ptak Warsaw Expo.

Po oficjalnym otwarciu Targów, Prezes Zarządu Ptak Holding – Pani Nina Ryszka wręczyła zwycięzcom konkursu „Kreacje-Prowokacje” nagrody -Vouchery upoważniające do zakupów w butiku Ptak Moda.

Nagrodzone,  to uczennice klasy 1 Ta – technik przemysłu mody:

Patrycja Wdowska

Alina Sukhova

Angelika Chmielewska

Gratulujemy!!!!

Dziewczyny szalały w butiku wybierając ciuchy, a pozostali uczniowie oglądali stoiska wystawiennicze, korzystali z rad stylistów i wizażystów. Atrakcją była możliwość wykonania makijażu twarzy u profesjonalistów oraz stylizacja paznokci.

Jest to już kolejna wycieczka do Ptak Warsaw Expo i jak zawsze bardzo udana.

Opiekunami grupy były panie – Mirosława Szewczyk, Magdalena Wulkiewicz, Anna Wolska i Edyta Korcz.