Dzień Komisji Edukacji Narodowej.

Dnia 12 października w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. W trakcie uroczystości Pani Ewa Figura, dyrektor szkoły podziękowała wszystkim zebranym : uczniom, rodzicom, pracownikom obsługi i administracji oraz nauczycielom za wkładany wysiłek i zaangażowanie w codzienne obowiązki. Życzyła z okazji Święta Edukacji wielu sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów które niech będą spowite osobistymi sukcesami oraz samorealizacją.

Wręczone zostały także nagrody dyrektora szkoły dla pracowników szkoły. Ciekawy repertuar
zaprezentowała młodzież z klasy 1 e oraz 2 b pod opieką p. Doroty Szczukowskiej w który włączyła się rzesza zgromadzonych śpiewając wraz z młodzieżą słowa nieprzemijających utwrów.