Międzynarodowe Targi Tekstylne – fast textlile

 
Kolejny raz, dzięki uprzejmości PTAK WARSAW EXPO SP. Z O.O., który partycypuje w kosztach transportu naszych uczniów do Nadarzyna, byliśmy obecni na Targach.
Uczniowie z kierunku technik technologii odzieży i technik przemysłu mody  dnia 16 listopada uczestniczyli w oficjalnym otwarciu Targów, a następnie z wielką ciekawością odbyli warsztaty – pierwsze spotkanie z Ultramaszyną.
Na młodzież czekało wiele ciekawych pokazów i prezentacji np. premierowe pokazy plotera EPSON lub cuttera Allcomp, a także ekspozycje statyczne wiodących światowych marek maszyn szwalniczych, krojczych i prasowalniczych.
Targi to także spotkanie z naszymi przyjaciółmi z innych miast np. z Białegostoku,Warszawy.
Atrakcyjnie i miło spędzony czas, połączony z możliwością spotkania z techniką przez wielkie T
Opiekunami grupy były panie M. Wulkiewicz i M. Mosionek
Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom