Targi BEAUTY FORUM

 

Targi BEAUTY FORUM (3-4.03.2018) – to największa impreza targowa w Polsce skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej. Dwudziestoletnia tradycja i międzynarodowa koncepcja pozwalają na organizacje targów na najwyższym poziomie. Tuż przed nastaniem wiosny Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie zapełnia się firmami i markami zajmującymi się m.in. szeroko pojętą kosmetyką, pielęgnacja stóp, dłoni i paznokci, koncepcjami spa & wellness oraz urządzeniami.

 Wielkie Święto Makijażystów, kosmetologów i specjalistek od manicure.

Oprócz pokazów na scenie dużej, obok znajdowały się stanowiska makijażowe różnych marek i można było się po prostu pomalować u danego makijażysty, ale też trwały pokazy różnych charakteryzacji. Niesamowita dawka inspiracji! Pokaz niebywałego artystycznego kunsztu! Siedzieć i podziwiać!

Oprócz sceny głównej, była też scena mniejsza, na której trwały pokazy makijażu permanentnego. Największe stanowiska miały marki paznokciowe – Semilac, NeoNail i Indygo – ogrom i mega-dopracowanie szczegółów.

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom