III Ogólnopolski Konkurs Fryzjersko – Kosmetyczny

Dnia 8.03.2018r. w Parczewie nasi uczniowie wzięli udział w III Ogólnopolskim Konkursie Fryzjersko-Kosmetycznym. Konkurs był zorganizowany pod hasłem „Maria Antonina”.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica. Ideą konkursu było rozwijanie zainteresowań zawodowych młodych miłośników sztuki fryzjerskiej. Do konkursu zgłosiło się 8 szkół z różnych regionów Polski, a udział w rywalizacji uczniów wzięło 16 uczestników. Koordynatorem konkursu był nauczyciel p. Agnieszka Drela. W konkursie udział brały uczennice:
1) Katarzyna Szymańska – uczennica 4TFr.
2) Klaudia Szymańska – uczennica 4TFr.
Nasza uczennica Klaudia Szymańska została wyróżniona przez Jury. 
Gratulujemy naszym uczennicom !!!
Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom