Finał konkursu „YOUNG FASHION DESIGNER 2018”

        

 

                     Pierwszy sukces naszej uczennicy w roku szkolnym 2018/2019

 

 

    W ramach Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days odbył się w dniu 23 września 2018 finał konkursu „YOUNG FASHION DESIGNER 2018”, w kategorii: projektowanie mody, pt.: „ESTRELLA MEXICANA” – moda damska i męska.

 

         Patrycja Wdowska uczennica kl. 3 T a z kierunku Technik Przemysłu Mody  zdobyła II miejsce. Na uwagę zasługuje ogromny wkład pracy Patrycji podczas powstawania kolekcji- szczególnie przy ręcznym malowania wyrobów i zdobień w postaci motywów kwiatowych i zwierzęcych.

       Kolekcję prezentowały modelki z Koła Modelek naszej szkoły :

Angelika Chmielewska  uczennica klasy 3 Ta i Aleksandra Kalita uczennica klasy 2 T f.
Patrycję  wspierał również kolega z klasy Damian Sionek.

Opiekunami Patrycji i nagrodzonej kolekcji były nauczycielki z kierunku odzieżowego.

 

     Gratulujemy Patrycji  i życzymy dalszych sukcesów!!!

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom