III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days

W dniu 22 września 2018 r. w Ptak Warsaw Expo odbyła się III Edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i  Kosmetycznych Beauty Days.Idea targów powstała z zainteresowania wystawców min; z Chin i Korei, a ponadto firmy z Włoch, Francji, Niemiec i Czech.

Uczennice z klas fryzjerskich ze „Szkoły Mody” wraz ze swoimi nauczycielkami przedmiotów zawodowych uczestniczyły  w Międzynarodowych Targach Fryzjersko – Kosmetycznych podczas których miały możliwość brania udziału w pokazach, szkoleniach, konferencjach dotyczących szkolnictwa zawodowego. Nasze uczennice zapoznały się z nadchodzącymi hitami trendów jesiennych zarówno we fryzjerstwie jak i kosmetyce. Warto wspomnieć, że dominującym etapem jest fryzjermęski – Barber. Ta strefa brodaczy to dominujący hit wśród fryzjerów męskich oraz uczniów w zawodzie fryzjer i technik usług fryzjerskich.

 

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom