Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2018 r. w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej – popularnie nazywanym Dniem Nauczyciela.

W trakcie akademia Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły, podziękowała za wkład pracy w wychowanie, kształcenie postaw młodzieży oraz wszystkie działania dydaktyczno-wychowawcze. Podziękowała także wszystkim pracownikom szkoły za sumienne wykonywanie swoich obowiązków. Również podziękowania spłynęły na uczniów za ich pasje i zaangażowanie w ich rozwój. Życzyła także spełnienia i samych sukcesów.

Miło nam poinformować, że p. Elżbieta Kancelr-Ludwicka – nauczycielka języka polskiego została uhonorowana nagrodą Prezydenta Miasta Radomia.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna którą wypełniły występu uczniów. Młodzież pochwaliła się talentami wokalnymi które zakończyły się wieloma bisami. Uczennica klasy 3f wraz ze swoim partnerem zaprezentowała przekrój kilku tańców towarzyskich. Grą aktorską ilustrująca humorystyczne podejście do pracy nauczyciela wykonali uczniowie klas 1f i 1a.

Wszystkim akademia przypadła do gustu, a to za sprawą pani Doroty Szczukowskiej która wraz z uczniami zajmowała się jej przygotowaniem.

 

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom