100 Lat Niepodległości i rekord dla Niepodległej

W piątek 9 listopada odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 100 letnią rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Punktualnie o godzinie 11.11 Nasza szkoła przystąpiła do udziału w ustanowieniu „Rekordu dla Niepodległej”. Cała społeczność szkolna o tej symbolicznej godzinie odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego.

W dalszej części akademii miała miejsce ciekawa lekcja historii opisująca drogę jaką przemierzył nasz Naród w drodze do odzyskania wolności w dniu 11 listopada 1918 r.

Na zakończenie akademii Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły, wręczyła nagrody finalistom wewnątrzszkolnego konkursu fotograficznego pod hasłem: „Wolność kocham, rozumiem”

11 Listopada – akademia i bicie #rekorddlaniepodległej #11listopada #świętoniepodległości #wolność #zespółszkółskórzanodzieżowychstylizacjiiusług

Opublikowany przez Zespół Szkół Skórzano- Odzieżowych, Stylizacji i Usług- Szkoła Mody Piątek, 9 listopada 2018