Kartka dla Niepodległej

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie  „Kartka dla Niepodległej” zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Do 5 listopada uczniowie nadsyłali życzenia i kartki dla Polski z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

Udział w konkursie był niebagatelną szansa do rozbudzenia przez uczniów własnej inwencji twórczej.

Głównym celem konkursu było uczczenie Jubileuszu 100 – lecia odrodzenia polskiej państwowości.  W ten sposób chcemy promować wśród uczniów i nauczycieli postawy patriotyczne oraz przywiązanie do barw narodowych.

Poniżej przedstawione są prace naszych uczniów które zostały wykonane pod bacznym okiem pani Ewy Jasińskiej – nauczyciela grafiki komputerowej w klasach fotograficznych.