Laureaci konkursu „Kartka dla Niepodległej” otrzymali nagrody

W dniu 3 grudnia 2018 r. w siedzibie Muzeum Ordynariatu Polowego w Warszawie Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty i Dorota Skrzypek – Mazowiecki Wicekurator Oświaty wręczyły nagrody laureatom konkursu „Kartka dla Niepodległej”. Zwycięzcy zostali wyłonieni z grupy ponad 2 tys. uczestników. Komisja konkursowa przyznała 12 nagród i 19 wyróżnień. Wśród nagrodzonych znalazły się nasze uczennice z klasy II b Justyna Wachnicka ( I nagroda) i Kinga Król (wyróżnienie).

W trakcie uroczystości odczytano list Minister Edukacji Narodowej – Anny Zalewskiej, która pogratulowała nagrodzonym i zachęciła do dalszego doskonalenia swoich talentów. Zgromadzeni goście mieli również okazję poznać historię Muzeum Ordynariatu Polowego w Warszawie, o której opowiedział w swoim wykładzie dyrektor tej placówki – dr Jacek Macyszyn. Po spotkaniu zainteresowane osoby miały możliwość zwiedzenia Muzeum.

A tutaj nagrodzone prace 

 

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom