Sukcesy naszych Uczennic

       Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Radom wyłoniło laureatów międzyszkolnego konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy.
       Wśród wyróżnionych prac znalazły się kalendarze naszych uczennic: Oliwii Skorży kl. 1TC  opiekun p. Joanna Wielocha i Wiktorii Kołodziejczyk kl. 1TB opiekun p. Małgorzata Majewska –  Bazinga.
       W konkursie fotograficznym zorganizowanym z okazji 20 – lecia PSNJN ” Das ist deutsch” wyróżnienie otrzymała Kornelia Rudkowska kl. 2TE za zdjęcie ” Oktoberfest” – opiekun Małgorzata Majewska – Bazinga.
       Nagrodzonym uczennicom składamy gratulacje a pokonkursowe kalendarze z załączonymi słodkościami zostały przekazane niepełnosprawnym podopiecznym Działu Usług Opiekuńczych w Domu Weterana Walki i Pracy w Radomiu.
Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom