Światowy Dzień Liczby Pi

Dnia 14 marca 2019 r. w naszej szkole po raz kolejny obchodzony był Światowy Dzień Liczby „Pi”. Młodzież z dużym zaangażowaniem włączyła się w obchody tego dnia.

Rozpoczęliśmy już we wtorek konkursami:

• Konkurs na największą liczbę słów zawierających zbitek liter „pi”.
  • Konkurs Sudoku
  • Konkurs Origami

W środę społeczność szkolna miała okazję głosować na:

• Konkurs na Plakat z literą „Pi”
  • Konkurs: Liczba „Pi” w obiektywie

Na koniec świętowania zrealizowaliśmy konkurs jeden z dziesięciu. Uczniowie  bardzo dobrze poradzili sobie z matematycznym charakterem pytań.

Na koniec Pani Ewa Figura – dyrektor szkoły, wręczyła skromne upominki laureatom poszczególnych konkursów.

Dziękujemy Wam Wszystkim za ogromne zaangażowanie i liczymy na Wasz udział w kolejnych odsłonach.