Udział w Targach Beauty Days ’19

Młodzież naszej szkoły miała okazję kolejny raz uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Fryzjersko – Kosmetycznych Beauty Days w dniu 21 września 2019 r. które odbyły się w Nadarzynie.

Celem wyjazdu był udział młodzieży naszej szkoły w szkoleniach oraz warsztatach. Na targach uczniowie wraz z opiekunami M. Farbiś i E. Maniak miała okazję poznać nowoczesne techniki fryzjerskie które były prezentowane przez profesjonalistów z branży. Poznali także ofertę najnowszej serii kosmetyków fryzjerskich oraz sposoby ich stosowania. Ciekawym doświadczeniem zawodowym były również rozmowy z zawodowymi stylistami oraz udział w ich pokazach.

Przyjemnie spędzony czas podczas tego wydarzenia z pewnością będzie procentował w przyszłym życiu zawodowym naszych podopiecznych.

 

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom