Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2019

W piątek 11 października w naszej szkole miała miejsce akademia z okazji, Święta Edukacji Narodowej, popularnie nazywanego Dniem Nauczyciela.

W tym dniu po wysłuchaniu podziękowań Pani Ewy Figury – dyrektora szkoły, dla rodziców, uczniów i nauczycieli za wkład pracy we wzajemny oraz cudzy rozwój, zostały wręczone pracownikom nagrody dyrektora szkoły.

Na ręce nauczycieli  w geście podziękowania popłynęły bukiety kwiatów.

Po części oficjalnej młodzież pod opieką pań polonistek p. Doroty Szczukowskiej i p. Anny Wajs przedstawiła utwory polskiej literatury. Zebranym także przypadła do gustu scenka kabaretowa odegrana przez młodzież.

Bardzo żywiołowo zostały odebrane utwory wokalne jaki i energetyczne układy taneczne. Młodzież zaprosiła do wspólnego tańca nauczycieli.

Ciepło i entuzjastycznie przyjęta akademia zakończyła się wspólnym tortem zaserwowanym przez Radę Rodziców.