Wystawa prac uczniów w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W czwartek 17 października 2019 r. w galerii M10 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Piłsudskiego w Radomiu otwarta została wystawa prac uczniów naszej szkoły.
Młodzież kształcąca się w zawodzie technik fotografii i multimediów prezentuje prace z dziedziny fotografii portretowej, zbliżeniowej i makrofotografii.
Uczniowie klas o profilu technik organizacji reklamy przedstawiają wykonane przez siebie projekty reklam różnych produktów i wydarzeń kulturalnych.
Młodzi projektanci z klas technik przemysłu mody przedstawiają wizje kreacji na co dzień i od święta. Są to projekty plastyczne kolekcji odzieży nagrodzonych w konkursach ogólnopolskich.
Na wystawie są też projekty fryzur oraz makijaży inspirowane barwami jesieni i projekty dłoni zdobionych elementami ornamentu. Są to prace uczniów z klas – technik usług fryzjerskich.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy.
Zdjęcia: Julia Konarska, Ewa Kundys