V Edycja Fast Textile – Międzynarodowych Targów Tekstylnych

To jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowej organizowane przez Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność, już kolejny raz uczestniczyć w tej imprezie.
Była to doskonała okazja do poznania najnowszych trendów na nadchodzący sezon: wzorów, kolorystyki, struktury i surowców, z jakich powstają materiały odzieżowe oraz bogatej oferty nowych wzorów dodatków krawieckich. Ale to nie wszystko – uczniowie z profilu technika przemysłu mody z kl.2 ta mogli również zobaczyć ofertę maszyn i urządzeń szwalniczych oraz kibicować zawodnikom w Mistrzostwach Świata w Prasowaniu Strima Open 2019.

Był to czas na poszerzenie swojej wiedzy zawodowej, poprzez rozmowy z producentami i przedstawicielami handlowymi prezentowanych firm, co z pewnością uczniowie wykorzystają w dalszym etapie kształcenia.

W wydarzeniu uczestniczyli również uczniowie kierunku technik organizacji reklamy kl.2 Ta i 3 Te. Ich zadaniem było rozpoznać środki reklamy stosowane w reklamie wystawienniczej – rodzaje stoisk, oznakowanie, personel oraz stosowane materiały reklamowe i gadżety. Każdy z uczestników ma za zadanie przedstawić relację z tej imprezy w  dowolnej postaci – vloga, prezentacji multimedialnej czy wykładu połączonego z pokazem.

 

 

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom