„Młodzież i jej Pasje „

„Podbili scenę Resursy!”

W ubiegły wtorek trójka Naszych uczniów z klasy 2b – Julia, Dominika i Tomasz wzięli udział „Młodzież i jej pasje”, czyli prezentacji pasji uczniów szkół średnich z Radomia organizowanj przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu.

Dominika i Julia zaprezentowały się w prezentacji wokalno – poetyckiej. Dominika zaśpiewała swój ulubiony utwór oraz opowiedziała o tym, jak rozpoczęła swoją przygodę z muzyką, natomiast Julia zaprezentowała się w trzech swoich autorskich wierszach.

Tomek już od pięciu lat zajmuje się fotografią rolniczą i postanowił pokazać to, jak wygląda jego „bieganie po polu z aparatem”. Opowiedział o rolnictwie w Naszym regionie i przedstawił, jak wygląda dzisiejsza praca rolnika.

Opiekunami merytorycznymi zostali Panie Iwona Dygas oraz Monika Murawska.

Gratulujemy!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Moniki Murawskiej.

Tekst: Tomasz Kuźdub

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom