Konkurs fryzjerski – Parczew

Dnia 27.11.2019r. Uczennice z kierunku Technik Usług Fryzjerskich uczestniczyły w V Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim w Parczewie pod patronatem Starosty Parczewskiego pt. ” Scarlett O’ Hara – przeminęło z wiatrem…”.

Do konkursu przystąpiły uczennice;

1. Suvorova Anastasia z kl. 4Tfr.

2. Paulina Król z kl. 3Tfr.

Również bardzo zaangażowane w swojej pracy były uczennice: 

– Patrycja Krawczyk (3Tfr.) i Wiktoria Kowalińska w roli modelek,

a także niezastąpione kreatywne makijażystki:

– Patrycja Tyczyńska (3Tfr.) i Zuzanna Tyczyńska (2Tfr.)

bardzo cieszymy się z wyróżnień które otrzymały nasze stylistki konkursu. Wykazały się niezwykłą kreatywnością której motywacją było budzenie świadomości kulturowej i cywilizacyjnej poprzez wcześniejszą i teraźniejszą modę.

Opiekunami konkursu była p. A. Drela i p. E. Korcz

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom