Mikołajki 2019 !!!

Cóż to był za zwariowany dzień!

Od samego rana w Naszej szkole trwały Mikołajki! W tym roku zachęciliśmy uczniów do matematycznych wyzwań mikołajkowych, gdzie zadaniem młodzieży było ułożyć magiczną kostkę „Happy Cube” oraz rozwiązać sudoku.

Organizatorkami konkursów matematycznych były p. Agnieszka Jagiełło i p. Magdalena Poneta.

Druga grupa uczniów ten dzień spędziła aktywnie bawiąc się i tańcząc przy rytmach muzyki świątecznej – nie zabrakło piosenki zespołu Wham! „Last Christmas”.

Zajęcia mikołajkowego aerobiku zorganizowały p. Beata Dobrowolska, p. Aneta Dusza i p. Aneta Juszczak.

Nie zabrało także tradycyjnego już Mikołaja zaproszonego przez Samorząd Szkolny oraz Białego Misia który pojawił się w tym roku po raz pierwszy. Bawili się razem z Naszymi i chętnie pozowali do pamiątkowych fotografii.

Dzień był bardzo udany, co potwierdzają zdjęcia! Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Fot. Tomasz Kuźdub, Kamila Hyży, p. Beata Dobrowolska 🙂

Copyright © 2016
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom