Sportowa zima w ZSSOSiU!

Nauczyciele wychowania fizycznego od kilkunastu dni namawiają uczniów Naszej szkoły do wyjść w ramach akcji „Sportowa zima w ZSSOSiU” na radomskie lodowisko, by aktywnie spędzić popołudnie. Kilkadziesiąt osób do dnia dzisiejszego skorzystało z świetnej oferty serfowania po lodzie i chętnych nie brakuje!

Do tej pory nauczyciele po raz drugi wraz z grupą śmiałków ruszyli na radomski MOSiR, gdzie przez ok. godzinę Nasza młodzież mogła spalić zbędne kalorie, czy zadbać o swoją kondycję na lodowisku. Uśmiechy na twarzach uczniów, wzloty i upadki oraz niesamowita atmosfera zawsze towarzyszy grupom podczas wyjść! 🙂 Oprócz tego, na lodowisku można bezpłatnie skorzystać z lekcji u instruktora, który od postaw nauczy Was podstaw jazdy na lodowisku – jego wskazówki na pewno się każdemu przydadzą!

WFiści deklarują, że to nie koniec i w ramach tej akcji zachęcają uczniów do aktywnego brania udziału w takich inicjatywach. Wyjścia odbywają się w każde czwartki (nawet w jeden feryjny!) po godzinie 10-tej, gdzie na piechotę (w ramach rozgrzewki) maszerujemy na MOSiR, gdzie czeka na nich mnóstwo zabawy!

Nasz reporter Tomasz Kuźdub ze swoim aparatem wraz z grupą p. Anety Juszczak i p. Anety Duszy udał się na miejsce wydarzeń, a wcześniej p. Beata Dobrowolska i p. Rafał Rejmer z pomocą uczniów również przygotowali relację fotograficzną, na którą już teraz zapraszamy!

Więcej zdjęć na Naszym szkolnym Facebooku i Instagramie!

 

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom