Walentynkowe ZSSOSiU!

Walentynki to coroczne święto zakochanych obchodzone 14 lutego – to już tradycja!

W Naszej szkole Walentynki obchodziliśmy nieco wcześniej z uwagi na ferie zimowe.

7 lutego za sprawą Samorządu Uczniowskiego na czele z p. Joanną Jakubowską, klasą 1Pa, nauczycielami wychowania fizycznego i realizatora Tomasza Kuźduba, Nasza szkoła zmieniła się w romantyczny klimat, gdzie dominowały różne walentynkowe ozdoby oraz zabawy! 🙂

Już od samego rana Nasze listonoszki roznosiły zaadresowane Walentynki, a następnie przeszliśmy na salę gimnastyczną, gdzie p. Aneta Dusza, p. Aneta Juszczak i p. Rafał Rejmer z pomocą innych nauczycieli rozruszali młodzież i zachęcali do wspólnego tańczenia i udziału w różnych konkurencjach 🙂 Szkolna społeczność po raz kolejny pokazała, że potrafi się bawić i uśmiech z ich twarzy nie znikał do końca dnia! Oprócz zabaw można było z kolegami, koleżankami, swoimi drugimi połówkami czy „Białym misiem” zrobić sobie zdjęcie, na specjalnie przygotowanej ściance.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom za udział, za pomoc przy organizacji, a w szczególności Tomkowi, który po raz kolejny pokazał jego zapał do pracy! <3

Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez Naszego fotoreportera Tomasza Kuźduba, Zuzanny Fołtyn i innych osób, które miały aparat w rękach:

Więcej zdjęć na Naszym Facebooku i Instagramie!

https://www.facebook.com/pg/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Sk%C3%B3rzano-Odzie%C5%BCowych-Stylizacji-i-Us%C5%82ug-Szko%C5%82a-Mody-1591167264431572/photos/?tab=album&album_id=2477090139172609

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom