Wprowadziliśmy „mLegitymację”!

mLegitymacja Szkolna to bezpieczne narzędzie, będące projektem Ministerstwa Cyfryzacji, dzięki któremu uczniowie potwierdzą przysługujące im uprawnienia, za pomocą telefonu komórkowego. „Mobilna” legitymacja będzie mogła być wydana uczniowi, któremu uprzednio wydano legitymację szkolną. Przygotowana przez Ministerstwo Cyfryzacji mLegitymacja to część aplikacji mObywatel, z którą również można skonfigurować swój dowód osobisty czy prawo jazdy. To bezpieczne, nowoczesne i bezpłatne narzędzie powinno rozwiązać odwieczny rodzinny problem – ciężko będzie zostawić ją w domu. Mało który młody człowiek nie pamięta przecież o zabraniu telefonu komórkowego.

W Naszej szkole od 1 marca ruszyło to narzędzie, dzięki czemu Nasi uczniowie będą mogli zapomnieć o tradycyjnej wersji legitymacji szkolnej i nigdy nie zapomną jej zabrać ze sobą!


Na więcej informacji odpowie przygotowana przez Ministerstwo Cyfryzacji strona www (link niżej):

https://www.gov.pl/web/mobywatel/mlegitymacja-szkolna


-> Co zrobić by ją uzyskać?

Aby uzyskać mLegitymację należy pobrać wniosek (link niżej), wydrukować go, wypełnić i skan tego wniosku wraz z plikiem zdjęcia dowodowego (plik JPG) wysłać na adres
e-mail: mLegitymacja@szkola-zawod-sukces.pl, a następnie to pomyślnym zweryfikowaniu otrzymasz kod, który należy wprowadzić do aplikacji mObywatel na swoim smartfonie – prosto, szybko i za darmo!

link do wniosku: https://drive.google.com/folderview?id=1o9CfoEL8rrj3CImSiv5vgokoOFgxmYHb


Więcej informacji dotyczącej mLegitymacji Szkolnej w Naszej szkole niżej w przygotowanej przez Nas broszurze w pliku .pdf:

http://www.szkola-zawod-sukces.pl/Pliki/Dokumenty/mLegitymacja%20Opis%20programu.pdf


Masz pytania? Napisz do Nas na podane niżej dane kontaktowe, a udzielimy wszystkich szczegółów! 🙂

-> e-mail:  mLegitymacja@szkola-zawod-sukces.pl
-> Facebook: https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Sk%C3%B3rzano-Odzie%C5%BCowych-Stylizacji-i-Us%C5%82ug-Szko%C5%82a-Mody-1591167264431572/
-> Instagram: https://www.instagram.com/szkolamodyradom_zssosiu/

 

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom