Dzień Otwarty za nami!

Jak dobrze wiemy, sytuacja w Polsce z minuty na minutę zmienia się… Dziś pisząc ten post mamy stan epidemiologiczny i wszystkie szkoły w całej Polsce są przez 2 tygodnie zawieszone…

Przygotowania do Dni Otwartych trwały ogrom czasu i niestety podczas trwania pierwszego Dnia Otwartego rozporządzenie Premiera RP Mateusza Morawieckiego ws. działań zapobiegawczych rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) uniemożliwiło dalsze prowadzenie Naszego „Tygodnia Mody” (skutkowało to odwołaniem dni otwartych i gali finałowej „Kreacje-Prowokacje).

Podczas Dnia Otwartego, który odbył się we wtorek 10 marca, Naszą szkołę odwiedziło blisko 200 uczniów z rodzicami, znajomymi czy klasami szkolnymi, by poznać bliżej ofertę edukacyjną Naszej szkoły. Każdy kierunek kształcenia przygotował materiały, które pokazał podczas wizyt. Nie zabrakło także opinii Naszych uczniów, którzy z uśmiechami na twarzy opowiadali o nauce, na co zwrócić uwagę oraz jakie korzyści z danej pracy otrzymujemy.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc, uczniom szkół podstawowych za odwiedziny, nauczycielom za przygotowanie oraz wszystkim za wyrozumiałość – to dla Waszego bezpieczeństwa!

Czy jeszcze będą dni otwarte? -> Na dzień dzisiejszy nic nie jest wiadome, ale jeśli tylko po okresie kwarantanny będziemy mieli możliwość zorganizowania i będzie zgoda GIS-u i dyrektora, na pewno zaprosimy Was ponownie!

Na dzień dzisiejszy wiemy, że gala finałowa konkursu „Kreacje-Prowokacje” jest przeniesiona wstępnie na przyszły rok szkolny.

Relację z tego dnia przygotowali: Tomasz Kuźdub, Julia Konarska, Julia Panek oraz Kinga Król 🙂

Więcej zdjęć na Naszym Facebooku, gdzie również na bieżąco informacje!

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom