Do zobaczenia!

W ten piątkowy dzień powinniśmy się wszyscy spotkać, by uroczyście zakończyć rok szkolny czwartoklasistów – uroczysta akademia, podziękowania, wypowiedzi Pani dyrektor, chwile wzruszenia…
Niestety, to wyjątkowy dzień, kiedy tak się nie stanie… Epidemia koronawirusa trwa w najlepsze i nie mówi stop, nie wiadomo, czy w tym roku szkolnym wrócimy do Naszej szkoły, która dziś jest smutna i pusta…

Mimo wszystko cała społeczność szkolna na czele z Panią dyrektor Ewą Figurą Naszym absolwentom życzy wszystkiego co najlepsze w dalszym życiu, by wszystkie marzenia zostały zrealizowane. Nasi nauczyciele przygotowali świetny prezent, który mamy nadzieję czwartoklasiści zapamiętają sobie i będą Nas miło wspominać! 🙂

 

 

 

 

Zawsze będziemy Was miło wspominać i mamy nadzieję, że Wasze cztery lata nauki przyniosą sukcesy!
Bardzo Wam dziękujemy za spędzony z Nami czas i do zobaczenia!

Na zakończenie dedykujemy Wam piosenkę Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”

a to oprawa muzyczna na część artystyczną akademii
Menchester – Ostatni raz z moją klasą
Marek Grechuta – Dni których nie znamy
Życzymy sobie i Wam Męskie Granie Orkiestra 2019

Do zobaczenia!

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom