Rekrutacja 2020 – Etap 1

W pierwszym Etapie Rekrutacji do klasy pierwszej należy :

Złożyć wniosek o przyjęcie  do szkoły ponadpodstawowej w terminie od 15 czerwca do 10 lipca 2020  roku do godziny 15.00.

W tym celu należy:

1. Zalogować się na portalu:  www.naborpp.oswiatawradomiu.pl  i  założyć wniosek/podanie. Zapamiętaj dane swojego konta. Będą potrzebne na wypadek modyfikacji danych lub śledzenia wyników.
  2. Wniosek drukujemy, sprawdzamy poprawność danych, kompletność wniosku.
  3. Wniosek podpisuje kandydat oraz oboje rodziców/opiekunów prawnych, ( w uzasadnionych wypadkach przez jednego rodzica).
  4. W przypadku zaznaczenia jednego lub więcej kryteriów ex-aequo należy także do szkoły pierwszego wyboru dostarczyć dokumenty potwierdzające spełnienie danego kryterium. Dokumentem tym może być kopia odpowiedniego dokumentu potwierdzona za zgodność z oryginałem przez rodzica lub prawnego opiekuna.
  5. Wniosek należy dostarczyć tylko do szkoły pierwszego wyboru:
    • Elektronicznie na adres :
      rekrutacja@szkola-zawod-sukces.pl   (skan lub zdjęcie kompletnego wniosku wraz z podpisami rodziców i podpisem kandydata)
    • Papierowo w budynku szkoły w zaklejonej i podpisanej kopercie do urny z napisem „Rekrutacja ZSSOSiU 2020 / 2021”

Więcej informacji na temat rekrutacji:

1. Harmonogram rekrutacji 2020
  2. Zasady zliczania punktów