ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Nabór do projektu uczniów Technik fotografii i multimediów i Technik usług fryzjerskich.

Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ w latach 2018-2020

Uczniowie klas 1 i 2 kierunków Technik Usług Fryzjerskich i Technik Fotografii i Multimediów  zainteresowani wyjazdem na 2 tygodniowe staże do Hiszpanii w w/w programu proszeni są zapoznanie się z  Regulamin rekrutacji uczestników do projektu  „Szkoła –zawód -sukces: czyli jak efektywnie odnaleźć się na rynku pracy”, realizowanego 
w ramach programu Erasmus+ akcji: Mobilność edukacyjna współfinansowanego ze środków Unii Europejskiego i wypełnienie w nieprzekraczalnym terminie do 29.03.2019 r. formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodami.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy osobiście złożyć do p. Anny Wolskiej, p. Mirosławy Szewczyk
lub p. Magdaleny Wulkiewicz.

Pobierz:

  1. Regulamin rekrutacji i formularze zgłoszeniowe – doc
  2. Regulamin rekrutacji i formularze zgłoszeniowe – pdf
  3. Zarządzenie nr 149a w sprawie powołania komisji rekrutacyjnej do naboru uczniów do udziału w projekcie.
  4. Protokół z rekrutacji
Copyright © 2022
Skip to content