Nagrodzeni w VII edycji konkursu fotograficznego Krajobrazy Polskie

Tuż po świętach Wielkanocnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego w Radomiu odbyło się wręczenie nagród w wojewódzkim konkursie fotograficznym Krajobrazy Polskie – Barwy krajobrazu (VII edycja)
Przypominamy, że w
kategorii I (szkoły ponadgimnazjalne o profilu kształcenia Technik fotografii i multimediów) miejsca zajęli uczniowie z naszej szkoły:
Natalia Krzosek (I miejsce)
Tomasz Kuźdub (II miejsce – Codzienności na wsi) oraz
Natalia Wesołowska (III miejsce – Mój azyl)natomiast
w kategorii II (szkoły podstawowe – kl. VII, VIII i kl. gimnazjalne) miejsca zajęli:
Wiktoria Kopeć z PSP nr 34 (I miejsce – Krowia wyspa)
Jakub Malinowski z PSP nr 34 (II miejsce – Błoga cisza)
Olga Panin z PSP nr 34 (III miejsce – Potęga gór)oraz przyznano wyróżnienia dla:
Klaudia Zimnicka z PSP nr 34 (Samotna brzoza)
Laura Moniakowska z PSP Zakrzew (Meandry Wiązownicy)Prace dostępne w linku niżej

Prace konkursowe

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zachęcamy również do obejrzenia wystawy w MBP Radom w galerii M (czas – do końca roku szkolnego). Wystawa będzie czynna w galerii M10 do 31 sierpnia br.

Zdjęcia: Tomasz Kuźdub oraz Justyna Wachnicka