ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Nabór uczniów do Erasmus+

Nabór uczniów do projektu z kierunków:
technik przemysłu mody oraz technik fotografii i multimediów

Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ w latach 2018-2020

Uczniowie klas 2 i 3 z  kierunków: technik przemysłu mody oraz technik fotografii i multimediów  zainteresowani wyjazdem na 2-tygodniowe staże do Hiszpanii w w/w programie proszeni są o zapoznanie się z  Regulamin rekrutacji uczestników do projektu:
Szkoła –zawód -sukces: czyli jak efektywnie odnaleźć się na rynku pracy”, realizowanego w ramach programu Erasmus+ akcji: Mobilność edukacyjna współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i złożenia aplikacji w nieprzekraczalnym terminie do 31.10.2019 r.

Dokumenty aplikacyjne należy osobiście złożyć do p. Magdaleny Wulkiewicz
lub Anny Wolskiej.

 

Copyright © 2022
Skip to content