Trzecia Edycja – Erasmus+

Dnia 16 listopada 2019r. nasza młodzież pod opieką p. Bożeny Rogali  wraz z p. Małgorzatą Tomczyńską wyruszyła do Hiszpanii w ramach programu Erasmus+.

Jest to już trzeci wyjazd naszej młodzieży w ramach projektu „Szkoła –zawód -sukces: czyli jak efektywnie odnaleźć się na rynku pracy”

Celem wyjazdu jest zrealizowanie przez naszych uczniów staży zawodowych jak i zapoznanie się z kulturą Hiszpanii oraz rozwijaniem własnych kompetencji społecznych jak i językowych.

Życzymy im wielu pozytywnych wrażeń które będą im bodźcem do rozwijania swoich zainteresowań.

W trzeciej grupie realizacji projektu znalazła się młodzież z kierunku Technik analityk o raz Technik usług fryzjerskich, która realizowała swoje staże w okresie od 16 do 30 listopada 2019r.