ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

II Regionalne Prezentacje Wokalne w MDK z wyróżnieniem!

Wczoraj (tj. 23.01.2020) w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu przy ul. Słowackiego odbyły się już II Regionalne Prezentacje Wokalne, w których dziewczyny z Naszej szkoły: Zuzia, Ewa, Wiktoria i Natalia wzięły udział. Podczas przeglądu zaśpiewały polskie, znane piosenki, takie jak „Wszystko ma swój czas” zespołu Perfect 🙂

Po dość długim oczekiwaniu jury wyłoniło zwycięzców w danej kategorii. Natalia Drela z klasy 1Pa wykonując utwór Maryli Rodowicz „Niech żyje bal!” zagwarantowała sobie wyróżnienie w III kategorii wiekowej! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! <3

Uczestniczki prezentacji wokalnych przygotowała p. Justyna Wulkiewicz 🙂

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć przygotowanej przez Tomasza Kuźduba:

 

Copyright © 2021
Skip to content