ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Zakończenie Roku Szkolnego 2019 / 2020 – Dziękujemy !

Zakończenie roku 2019-2020.pdf

Zespół Szkół Skórzano – Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu

Śniadeckich 5, 26-600 Radom

tel./fax: 48 3640252

e-mail: sekretariat@szkola-zawod-sukces.pl

www.szkola-zawod-sukces.pl


Szanowni Państwo
Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi,
Drodzy Uczniowie , Szanowni Rodzice
 
        

        26 czerwca 2020r. kończymy rok szkolny 2019/2020 w sposób jaki polska oświata do tej pory nie pamięta. Sytuacja wynikająca z rozprzestrzeniania się koronawirusa
w połowie marca przeniosła edukację z sal szkolnych do Waszych domów.  Chociaż cały czas mieliśmy nadzieję, że spotkamy się jeszcze w tym roku szkolnym to wirus nie dawał za wygraną i rządził się swoim epidemicznym prawem, zmieniając nam wszystkie plany szkolne i prywatne.  Z obawami przeszliśmy w system zdalnego nauczania, który wymagał od nas wszystkich zupełnie innej organizacji pracy.
      A dzisiaj kończymy ten rok szkolny bogatsi o wiedzę z zakresu technologii informacyjno – komunikacyjnych, które musieliśmy w przeciągu krótkiego czasu szybko przyswoić. Mam świadomość, że nie dla każdego Nauczyciela i Ucznia było to łatwe
i przyjemne, dlatego cieszę się, że przed nami upragnione WAKACJE OFFLINE.

     Gratuluję wszystkim Uczniom, którzy dotarli do mety i otrzymają świadectwo promocyjne do klasy wyższej. Szczególnie jestem dumna z tych uczniów, którzy otrzymają świadectwo z biało-czerwonym paskiem i również tych którzy angażowali się w prace społeczne na rzecz szkoły. Dziękuję Wam za otwartość i wytrwałość w nowej rzeczywistości szkolnej. Szczególne podziękowania kieruję do Rodziców, którzy w czasie społecznej izolacji musieli godzić waszą naukę i swoją pracę w domu.

      Szczególne podziękowania składam moim zastępcom, a zwłaszcza Panu Ryszardowi Masełkowi, który w perfekcyjny i cierpliwy sposób każdego dnia wspierał nas
w dylematach z systemem zdalnego nauczania. Dziękuję Nauczycielom, Wychowawcom
i Pracownikom szkoły, którzy z pełną determinacją przez 16 tygodni stawiali czoła nowym wyzwaniom.  Mam nadzieję, że wypracowane nowe metody pracy nie znikną z Waszego warsztatu pracy, a zdobyta w ekspresowy sposób wiedza TIK będzie wykorzystywana również w tradycyjnej pracy w szkole.

    Ten rok szkolny był dla nas również bardzo smutny z powodu nagłej śmierci naszej Drogiej Koleżanki Ś.P Mirosławy  Szewczyk, nauczyciela z powołania i pasją, pełniącej funkcję kierownika warsztatów szkolnych, która zostanie w naszej pamięci, modlitwie
i sercach na zawsze.

         Życzę Wszystkim wspaniałych, słonecznych, pełnych wrażeń i bezpiecznych WAKACJI OFFLINE. Mam nadzieję, że wszyscy we wrześniu wrócimy do szkoły,
a epidemia nie zabierze nam po raz drugi tych bezcennych w edukacji, osobistych relacji Nauczyciel – Uczeń.

 

 

                                                                  Z serdecznymi pozdrowieniami

                                                                                 Ewa Figura

                                                                           Dyrektor ZSSOSiU

 

 

Copyright © 2021
Skip to content