Bezpieczny powrót do szkół

Już wkrótce pierwsi uczniowie wkroczą w mury naszej szkoły po wakacyjnej przerwie. Dla niektórych to będzie spotkanie z nowym środowiskiem, nowymi sytuacjami. Chcemy Wam życzyć udanego roku szkolnego, dobrych stopni, zadowolenia z nauczycieli i doświadczeń zawodowych.

Bardzo się cieszymy, że wkrótce będziemy mogli rozpocząć pracę stacjonarnie.

Pragniemy zapewnić, że pracownicy szkoły dokładają starań by powrót był możliwie najbezpieczniejszy w dobie trwania obostrzeń związanych z epidemią Covid’19. Na bieżąco będziemy reagować na aktualną sytuację. Chcemy wprowadzić takie regulacje które pozwolą w bezpieczny sposób realizować proces dydaktyczny jak i gwarantujące bezpieczeństwo każdego ucznia.

W tym momencie prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wytyczne_dla_szkół_i_placówek_-_wrzesień_2020_aktualizacja_21-08-2020.pdf

 

 

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom