Wyjątkowe rozpoczęcie roku szkolnego!

Na ten moment czekała cała społeczność szkolna… Po półrocznym lock-downie i ciągłym zasiadaniu za ekrany monitorów, by porozmawiać z nauczycielami prowadzącymi lekcje, którzy całą edukację przenieśli do internetu, możemy dziś wrócić do szkół i rozpocząć normalne lekcje, ale z pewnymi ograniczeniami.

Pierwszego września uczniowie klas pierwszych powitali swoich nowych wychowawców, nowych kolegów oraz całe nowe otoczenie. W dwóch turach spotkali się z panią Dyrektor Ewą Figurą oraz z panem Wicedyrektorem Ryszardem Masełkiem na krótkim przywitaniu, gdzie dowiedzieli się, jak będzie rok wyglądał oraz co nowego wydarzy się w najbliższym czasie. Uczniowie pozostałych klas powitali się z wychowawcami w formie zdalnej.

Przypomnijmy, że ten rok szkolny będzie pełen niespodzianek wywołanych pandemią koronawirusa. Pozostajemy w reżimie sanitarnym oraz musimy pamiętać o bezpieczeństwie innych osób. Więcej na ten temat w linkach niżej:

-> procedury organizacji nauczania w czasie pandemii
-> instrukcje MEN na temat powrotu do szkoły

Wszystkim uczniom życzymy udanego roku szkolnego oraz samych dobrych ocen!

Zapraszamy do Naszej galerii zdjęć dostępnej w pełnej wersji na Facebooku przygotowanej przez Tomasza Kuźduba 🙂

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom