Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza do udziału w akcjach! (aktualizacja 17.10)

Po raz kolejny Nasz wolontariat czynnie zaczyna pracę w tym roku szkolnym! W związku z pandemią koronawirusa pewne udziały w akcjach są ograniczone, ale to nie przeszkadza by pomagać!

Na dzień dzisiejszy prowadzimy akcje:

-> zbiórki plastikowych korków na rzecz Krzysia – chłopca chorego na „Epidermolysis Bullosa” (EB), czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka. Korki można wrzucać do kartonowego pudełka znajdującego się na parterze szkoły przy pokoju nr 10, a wcześniej należy zgłosić się do opiekunów SKW, czyli p. Ewy Kundys lub p. Katarzyny Mirkowskiej – Złotko.

więcej informacji na temat chłopca: kliknij tutaj

-> zbiórki żywności działając z ramienia Caritas Polska. Żywność z długim terminem ważności należy przynieść do p. Katarzyny Mirkowskiej – Złotko. Wszystkie zebrane dary trafią do potrzebujących z pow. radomskiego!

więcej informacji na temat zbiórki: kliknij tutaj

-> (z dn. 17.10.2020) zbiórka pieniędzy do puszek wspierająca Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu. Jeżeli chcesz pomóc, zgłoś się do p. Justyny Wulkiewicz – dziękujemy! <3

Poniżej publikujemy plakaty dot. podanych akcji. Więcej informacji udzielają opiekunowie oraz administracja szkolnych mediów 🙂

Warto pomagać!

Copyright © 2020
Projekt i wykonanie: APISOFT Radom