ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

„Realna ochrona danych osobowych w zdalnej rzeczywistości”

To temat tegorocznej konferencji, jaką organizuje Urząd Ochrony Danych Osobowych w ramach obchodów XV Dnia Ochrony Danych Osobowych. Wydarzenie online odbędzie się 28 stycznia i będzie transmitowane za pośrednictwem strony internetowej UODO. 

 

Już po raz 15. obchodzimy w Polsce – Dzień Ochrony Danych Osobowych, którego celem jest uwrażliwienie ludzi na  potrzebę ochrony swojej prywatności i danych osobowych. Zachęcajmy wszystkich, żeby w tym Dniu o ochronie danych osobowych było szczególnie głośno. 

 

W tym roku, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych organizuje konferencję online „Realna ochrona danych osobowych w zdalnej rzeczywistości”, która odbędzie się 28 stycznia. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dodatkowo zostaną ogłoszone również konkursy dla uczestników Programu „Twoje dane – Twoja sprawa”, a także – jak co roku, wręczone Nagrody im. Michała Serzyckiego za szczególne działania na rzecz edukacji o ochronie danych osobowych. Nominacje do Nagrody otrzymali również uczestnicy Programu (szczegółowe informacje:  www.uodo.gov.pl ).

list Prezesa z okazji DODO 2021 (1)

Copyright © 2022
Skip to content