KREACJE – PROWOKACJE 2020

Aneks do Regulaminu V Ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów – Radom 2020r.

Z uwagi na ograniczenia wprowadzone rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 491, z późn. zm.), dotyczące m.in. zakazu przemieszczania się oraz zakazu organizowania spotkań i zebrań, do Regulaminie Konkursu, wprowadza się Aneksem następujące zamiany:

1. ZASADY UCZESTNICTWA otrzymuje brzmienie:
  2. Uszytą kolekcję należy przedstawić na zdjęciach (6 zdjęć): każdy model oddzielnie przód i tył zapisane w formacie .jpg (krótszy bok minimum 2000 pikseli) oraz film od 2 do 2,5 minut prezentujący modele na sylwetkach.

Foldery ze zdjęciami przesłać na adres e-mail : sekretariat@szkola-zawod-sukces.pl

Film umieścić w Internecie (np. na kanale YouTube) i przesłać (udostępnić) link na w/w adres.

1. WARUNKI ORGANIZACYJNE otrzymuje brzmienie:

1. Dokumentację uszytej kolekcji w formie zdjęć i filmu przesłać do 15 marca 2021 na adres organizatora.
  2. Układ choreograficzny do filmu dowolny.
  3. Gala finałowa z powodu aktualnej sytuacji pandemicznej w Polsce nie odbędzie się.

Jury rozstrzygnie konkurs na podstawie przysłanych materiałów w postaci zdjęć i filmów.

1. Wyniki konkursu zostaną opublikowane dnia 16 kwietnia 2021r. na stronie internetowej organizatora , zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o sposobie odbioru nagród.

Aneks wchodzi w życie z dniem 2 luty 2021 publikacji na stronie internetowej szkoły.

Aneks do pobrania – pdf