ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

„Finał z głową!” – WOŚP 2021

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów. Rokrocznie wolontariusze z Naszej szkoły wychodzili w drugą niedzielę stycznia, by wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ze względu na sytuację epidemiczną 29. Finał WOŚP przeniesiono na 31 stycznia, a zbiórka odbywała się w szczególnym reżimie sanitarnym, jednak nawet to, nie przeszkodziło by pomóc i wesprzeć zakupy sprzętów dla dzieci – ponieważ hasło tegorocznego finału brzmi: „FINAŁ Z GŁOWĄ – WYGRYWAMY”!

 

-> informacje o 29. Finale WOŚP: http://www.wosp.org.pl

 

Natalia, Wiktoria, Zuzanna, Kamila, Tomek i Kasia wyszli na ulice Radomia i w bardzo mroźną niedzielę z całych swoich sił do późnych godzin wieczornych zbierali pieniążki do puszek dla celu WOŚP. Nieodzownym elementem ich ubioru były oczywiście czerwone serduszka, ale także purpurowe maseczki czy flagi. Pomimo wielu obraźliwych komentarzy pod adresem fundacji czy wolontariuszy nie poddali się i po zliczeniu ich puszek osiągnęliśmy kwotę ponad trzech tysięcy złotych! Zmęczeni, ale pełni uśmiechu późnymi godzinami wieczornymi wrócili do domów.

 

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie z wolontariat i namawiamy do dalszego czynienia dobra!

 

Niżej prezentujemy kilka zdjęć wykonanych przez: Marikę Prokop, Kamilę Gawrońską i Tomasza Kuźduba 🙂

Pełną relację Naszego ucznia Tomka znajdziecie na jego autorskiej stronie, do której link podajemy niżej:
-> https://www.facebook.com/kuzdubphoto

 

 

Copyright © 2021
Skip to content