ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Narodowy Spis Powszechny 2021

Na prośbę Urzędy Statystycznego w Warszawie umieszczamy informację dotyczącą Narodowego Spisu Powszechnego w 2021r.

 

Informacje dotyczące NSP 2021 można pozyskać na  zamieszczanych przez Urząd Statystyczny w Warszawie w serwisach Facebook i Twitter:
https://www.facebook.com/UrzadStatystycznywWarszawie,
https://twitter.com/Warszawa_STAT?lang=pl.

Podstawową i obowiązkową metodą NSP 2021 będzie samospis internetowy. Aplikacja spisowa będzie dostępna od 1 kwietnia na stronie internetowej https://spis.gov.pl/. Osoby, które nie mają w domu komputera i Internetu, powinny zgłosić się do Urzędu Gminy lub Miasta, gdzie będzie funkcjonować punkt do samospisu internetowego.
W każdej gminie będą pracować rachmistrzowie spisowi. Zbieranie przez nich informacji odbywać się będzie na dwa sposoby: poprzez wywiad telefoniczny i, jeśli pozwolą na to warunki epidemiczne, bezpośrednio. W razie wątpliwości co do tożsamości rachmistrza należy skontaktować się z infolinią spisową pod numerem 22 279 99 99, skorzystać z aplikacji „Sprawdź rachmistrza” na stronie https://spis.gov.pl lub sprawdzić na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Warszawie https://warszawa.stat.gov.pl/. Przez infolinię będzie można również spisać się telefonicznie.
Prosimy uprzejmie o kontakt z własnym Gminnym Biurem Spisowym, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania
dotyczące NSP 2021. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej https://spis.gov.pl/.

Copyright © 2021
Skip to content