Konkurs „Kreacje – Prowokacje” – Radom 2020/2021 Rozstrzygnięty.

V Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Projektantów „Kreacje – Prowokacje” Radom 2020/2021 rozstrzygnięty!

Z uwagi na ograniczenia wprowadzone rozporządzeniem Ministra Zdrowia
z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 491, z późn. zm.), dotyczące m.in. zakazu przemieszczania się oraz zakazu organizowania spotkań i zebrań, ogłoszony w roku szkolnym 2019/2020 Konkurs ”Kreacje – Prowokacje” rozstrzygnięto w formie on- line w dniu 14 kwietnia 2021 w siedzibie Szkoły. Całe przedsięwzięcie było zrealizowane w reżimie sanitarnym.

Finaliści Konkursu nadesłali film z prezentacją zaprojektowanych kolekcji oraz zdjęcia modeli na sylwetkach.

Poniżej zwycięzcy V edycji Konkursu:

I miejsce :

Joanna Potaczek – Ponadczasowa Klepsydra  –  Zespół Szkół nr 1 im. Wł. Orkana w Nowym Targu

II miejsce :

Patrycja Śmiechowska – Silence – Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie

III miejsce:

Yuliia Pushkina – Pieprz i Wanilia  – Zespół Szkół Skórzano – Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu

Wyróżnienie przyznane przez Panią Sylwię Wilk – Ślusarczyk – projektantkę, stylistkę, właścicielkę marki WilkiDwa Fashion Desing

Gratulujemy Zwycięzcom!!!

Nagrody i dyplomy zostaną przesłane Pocztą Polską

Film z Gali Finałowej V edycji Kreacje Prowokacje

Dziękujemy za realizację filmu TK Photo Tomasz Kuźdub ❤
Pomoc w realizacji okazali także:
-> miasto Radom
-> i wszyscy niewymienieni – dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia!