ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Erasmus+ Grupa kwietniowa już w Sevilli

W sobotnią noc nasi uczniowie z klas Technika fotografii i multimediów oraz Technika przemysłu mody pod opieką p. Beaty Brzeskiej-Andraszek i p. Bernadety Jarzyny wyruszyli w długą podróż do Sevilli. Już w sobotnie popołudnie przywitała ich słoneczna i upalna Sevilla. Zmęczeni lecz szczęśliwi udali się do swojego hotelu na odpoczynek i spotkania organizacyjne.

Dziś w niedzielę udali się na zwiedzanie lokalnej architektury oraz kultury Hiszpanii w trakcie spaceru po skąpanej w słońcu Sevilli.

Jutro (w poniedziałek) rozpoczynają swoje staże zawodowe w branżach odpowiadających ich kierunkom kształcenia.

Życzymy Im ciekawych wrażeń oraz w pełni wykorzystanego czasu na rozwijanie ich zainteresowań oraz umiejętności zawodowych.

 

Copyright © 2022
Skip to content