ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Fryzury z „Krainy Czarów”!

Każdy z Nas od małego pewnie chciał wyglądać jak postacie z bajek – piękne kolorowe ubrania, cudownie dobrany makijaż i fryzura, która dopełniała cały wygląd bohatera!

Dziewięciu śmiałków – Wiktoria, Klaudia, Kamila, Karina, Bartłomiej, Aleksandra S, Jagoda, Aleksandra Sł. i Aleksandra C zmierzyło się między sobą o tytuł najlepszej fryzury z „Krainy Czarów!”

 

Celami konkursu było pobudzenie i rozwijanie kreatywności oraz zainteresowań uczniów, doskonalenie praktycznego nauczania o fryzjerstwie czy promowanie mody wśród młodzieży. Uczniowie byli oceniani m.in. za kreatywność, charakter, wygląd oraz trudność wykonania fryzury.

 

Jury w składzie: p. Ewa Figura – dyrektor Naszej szkoły, p. Izabela Kamińska – kierownik warsztatów Naszej szkoły oraz p. Magdalena Kozłowska – właścicielska salonu fryzjerskiego „WOW.G Beauty Bar” w Radomiu miało nie lada wyzwanie, by wybrać cztery najlepsze fryzury i przyznać im kolejno miejsca.

 

Po dość burzliwych naradach nagrody otrzymali:

I miejsce – Aleksandra Sabisz z klasy 1f

II miejsce – Karina Czerw z klasy 2 Ga

III miejsce – Klaudia Gorel z klasy 2 Pd

wyróżnienie – Kamila Hyży z klasy 2 Gf

 

Wszystkim oczywiście dziękujemy i gratulujemy udziału oraz wyniku w tym konkursie. Zachęcamy do udziału w kolejnych o cenne nagrody!

Fundatorem nagród w konkursie była Rada Rodziców przy ZSSOSiU Radom – dziękujemy!

 

Zapraszamy na fotorelacje, którą przygotował dla Was Tomasz Kuźdub – pełna relacja na Facebooku (kliknij tutaj) 🙂

 

Copyright © 2021
Skip to content