ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Zakończenie roku szkolnego przez Maturzystów.

W piątek 30 kwietnia 2021r. miało miejsce zakończenie roku dla uczniów klas maturalnych. W szkole została zorganizowana skromna akademia przeprowadzona w reżimie sanitarnym. Panie Ewa Figura, dyrektor szkoły, podziękowała za pracę uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom którzy włożyli wkład w rozwój i wychowanie tegorocznych absolwentów.

Z rąk Pani Dyrektor zebrani przedstawiciele klas otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za duży wkład w życie szkoły.

Kolejnym punktem akademii było przekazanie sztandaru Zespołu Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu młodszym koleżankom i kolegom.

Po ślubowaniu przedstawicieli absolwentów, uroczystość została uświetniona występem Natalii Dreli z klasy 2Pa która wykonała utwór pt: „Ostatni raz z moją klasą” przyczyniając się do wywołania chwil wspomnień i wzruszeń wśród zgromadzonych.

 

Życzymy wszystkim Absolwentom wyśnionego wyniku maturalnego oraz rozwijania swoich Pasji w dalszym, już dorosłym, życiu !!!

 

 

Copyright © 2021
Skip to content