ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Konferencja Podsumowująca projekt Erasmus+

Dnia 9 czerwca 2021r. w naszej szkole nastąpiło podsumowanie realizacji projektu Erasmus+ : „Szkoła-zawód-sukces: czyli jak efektywnie odnaleźć się na rynku pracy”.  W konferencji udział wzięli przedstawiciele Organu Prowadzącego, dyrektorzy szkół zawodowych w Radomiu, dyrektorzy szkół z którymi współpracujemy, media, uczestnicy projektu, opiekunowie grup z poszczególnych mobilności, zespół projektowy.

Na konferencji upowszechniającej zostały przedstawione wszystkie założenia projektu, jego realizacja, ewaluacja projektu oraz wpływ dla ucznia i dla szkoły.

Zebrani na sali uczestnicy projektu mieli okazję przedstawić swoje wspomnienia i wrażenia z wyjazdu.

Po części oficjalnej zebrani gości mieli okazję zapoznać się z kulturą Hiszpanii od strony kulinarnej wraz z motywami i detalami kultury hiszpańskiej w wystroju wnętrza. Wszystko to przy akompaniamencie tradycyjnych hiszpańskich utworów muzycznych.

 

 

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za uświetnienie konferencji. Podziękowania składamy także wszystkim osobom dzięki którym możliwe było przygotowanie projektu oraz jego realizacja.

 

(fot. Tomasz Kuźdub)

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji uczniów:

 

  1. Film z hiszpańskiej przygody Technika analityka
  2. Technik organizacji reklamy w Sevilli
  3. Technik przemysłu mody na Erasmus+
  4. Technik usług fryzjerskich na Erasmus+
  5. Technik fotografii i multimediów na Erasmus+
  6. Zdjęcia z realizacji mobilności

 

Copyright © 2022
Skip to content