Dzień Edukacji Narodowej!

„Jedno dziecko, jeden nauczyciel, jedna książka, jeden długopis, mogą zmienić świat.” – hasło Malali Yousafzai przyświecało w Naszej szkole tegorocznym obchodom Dnia Nauczyciela.

Na początku środowego dnia, nauczyciele i pracownicy obsługi zebrali się na wspólnym torcie, który – jak relacjonują – był przepyszny!

Równo o godzinie 11:50 wybrzmiał hymn Polski, po którym rozpoczęła się akademia z okazji tego święta. Podczas uroczystości Nasi pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, by godnie reprezentować Naszą szkołę przez najbliższe pięć lat. Pani Joanna Jakubowska wraz z nauczycielami języka polskiego oraz klasami drugimi i trzecimi przygotowała program artystyczny. Nie zabrakło piosenek, wierszy i oczywiście prezentów dla dyrekcji Naszej szkoły. Pani Dyrektor, Ewa Figura podziękowała pracownikom za trud, zaangażowanie i wysiłek w codzienną pracę. Kilkunastu nauczycieli i pracowników obsługi otrzyma nagrody Dyrektora Szkoły – serdecznie gratulujemy!

Relacja live z akademii: kliknij tutaj

Pełna relacja fotograficzna od Tomasza Kuźduba: kliknij tutaj

zdjęcia: p. Ewa Figura / Tomasz Kuźdub