Charytatywnie dla Jasia!

W piątek 29 października w świetlicy szkolnej rozpoczęła się akcja oddawania krwi dla Jasia, u którego stwierdzono nowotwór złośliwy.
Banki krwi są puste a potrzebujących co raz więcej! To nic nie kosztuje, a można uratować komuś życie.
Uczniowie oraz nauczyciele nie zawiedli i od samego rana ustawiła się kolejka do punktu poboru krwi.
Za oddanie krwi osoby dostali tradycyjnie czekolady, ale dodatkowo godzinę gratis w parku trampolin i bidon.
W akcji wzięło udział 13 osób. Łącznie zebrano prawie 6l krwi. To wielki dar! Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału, także osobom, które chciały oddać krew, a nie zakwalifikowały się, a takich osób też było wiele. Następna akcja w styczniu i mamy nadzieję, że będzie nas więcej. Dziękujemy Pani Dyrektor za możliwość przeprowadzenia akcji!
Przypominamy również, że odbywa się zbiórka pieniędzy na pomoc Jasiowi w powrocie do zdrowia.
więcej o Jasiu i zbiórkach: kliknij tutaj
Pomagajmy! <3
(zdjęcia i tekst: p. Aneta Juszczak, Tomasz Kuźdub)