ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Szkolny Konkurs modowej kreatywności pt. „The second life of denim”

 

Konkurs skierowany do wszystkich uczniów ZSSOSiU niezależnie od kierunku kształcenia.  Może wziąć w nim udział każdy kto choć trochę chce rozwinąć i zaprezentować swoją pomysłowość łącząc ze sobą dwa światy – ekologię i modę. Wystarczy przerobić wszystko co „ stare” dżinsowe: spodnie, spódnicę, kurtkę itp. by stworzyć nową, kreatywną, niepowtarzalną rzecz. Można użyć dowolnych technik: malować, łączyć z innymi materiałami, dekonstruować, przerabiać, zszywać, rwać, wiązać, malować, doszywać, kleić itp.

NIE WYRZUCAJ – ZOSTAW –  PRZERÓB –  POKAŻ, ŻE MODĄ Z ODZYSKU MOŻESZ SIĘ WYRÓŻNIAĆ

 

Regulamin – Konkursu-modowej-kreatywności doc

Regulamin – Konkursu-modowej-kreatywności pdf

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i szczegółami konkursu

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Copyright © 2023
Skip to content