ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Pasje ich życiem!

Natalia, Julia i Jakub pod opieką p. Marioli Miałkowskiej oraz p. Moniki Murawskiej wzięli udział w 10. przeglądzie pasji młodych ludzi „Młodzież i jej pasje” zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Radomiu.
Natalia każdą wolną chwilę poświęca śpiewaniu. Julka to specjalistka od grafiki, którą tworzy za pomocą tabletu graficznego. Oprócz tego jest uczennicą technikum o profilu fototechnik i uwielbia obróbkę zdjęć. Jakub to już pełnoletni uczeń, który wspólnie z grupą osób pomaga realizować marzenia innym młodym osobom, jednocześnie tworząc piosenki w stylu „rap”!
Podczas prezentacji w Resursie Obywatelskiej była obecna p. Dyrektor Ewa Figura.
Krótka galeria zdjęć przygotowana przez Tomasz Kuźdub.
Copyright © 2022
Skip to content