ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Międzyszkolny konkurs na kalendarz adwentowy

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie na kalendarz adwentowy (Adventskalender) zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Odział Radom, działające przy Zespole Szkół Ekonomicznych. Uczniowie wykazali się pomysłowością, kreatywnością i dużym zaangażowaniem, tworząc przepiękne i oryginalne kalendarze adwentowe.
Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej „Szkoła ponadpodstawowa i ponadgimnazjalna” zajęła Joanna Koniarczyk z klasy 3Ga (opiekun: Joanna Wielocha), a wyróżnienie otrzymała Alicja Barszcz z klasy 3Pb (opiekun: Joanna Wielocha).
Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy!
Kalendarz Asi Koniarczyk to choinka – 1 miejsce

Kalendarz Alicji pudełko ze śniegiem – wyróżnienie

 

A oto więcej kalendarzy konkursowych. Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.
[Teskst i zdjęcia: p. Joanna Wielocha; p. Katarzyna Fatek]
Copyright © 2022
Skip to content