ZESPÓŁ SZKÓŁ SKÓRZANO-ODZIEŻOWYCH, STYLIZACJI i USŁUG w RADOMIU

Logo

Rozstrzygnięcie konkursu „Pin Up Girls – trendy lat 40-50”

W dniu 5 kwietnia 2022roku  w naszej szkole odbył się wewnątrzszkolny Konkurs Fryzjerski. Tegorocznym tematem konkursu był: „Pin Up Girls – trendy lat 40-50” .Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie kreatywności, a zarazem zainteresowań uczniów. Doskonalenie umiejętności praktycznych, współzawodnictwo i zdrowa rywalizacja.

Koordynatorkami konkursu były: p. Edyta Maniak, p. Anna Stanik i p. Karolina Gregorczyk. W konkursie wzięło udział 12 uczestników z klas technicznych i branżowych. Skład jury stanowili : p. dyrektor Ewa Figura, p. kierownik Izabela Kamińska oraz p. Katarzyna Głowacka – wieloletni fryzjer oraz nauczyciel zawodu.

Poziom prac konkursowych  był bardzo wysoki. Wyłonienie najlepszych było ciężką decyzją dla jury. Wyróżnienie otrzymały: Aleksandra Sabisz i Klaudia Łęcka.

Na podium stanęli:

Zuzanna Ogińska – III miejsce

Bartłomiej Kocon– II miejsce

Aleksandra Słomska –  I miejsce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Zapraszamy do kolejnej edycji za rok 😉

 

  

Copyright © 2023
Skip to content